Registrácia

Prouve start box

Zaregistrujte sa bezplatne a nezáväzne a získajte.

  • Zľavu 25% na každý jeden výrobok
  • Voľnú pracovnú dobu
  • Prácu z pohodlia domova a bez šéfa
  • Spravodlivé finančné ohodnotenie

Nakoľko je registrácia nezáväzná, neplynú Vám žiadne ďalšie záväzky/objednávky. Objednávate kedy chcete a za koľko chcete VY. Ak by Vás spolupráca nezaujala, nemusíte v nej pokračovať. V prípade nevytvorenia aspoň 1 objednávky v priebehu 12 mesiacov bude Vaše členstvo automaticky zrušené alebo si členstvo môžete kedykoľvek zrušiť na základe písomnej žiadosti(bez poplatkov).

 Ak Vás ponuka zaujala a mali by ste záujem o spoluprácu s firmou PROUVÉ nezabudnite vyplniť číslo sponzora 17000000416 , ktoré je dôležité pre ďalšiu spoluprácu, podporu nášho TEAMU. Samozrejme pridaním sa do našej skupiny získavate 100% podporu Lídra Prouvé, všetky informácie o akciách, novinkách, pracovných postupov atď.
Nemíňajte peniaze v obchodoch, kde Vám za to nič nedajú, nakupujte v PROUVÉ so zľavou 25%, ušetríte a navyše si môžete aj privyrobiť. Odporučte svojim známym a firma Vám za to zaplatí. Je bežná vec, že známy si odporúčajú kde čo nakupovať, kde sa ísť dobre najesť alebo pozrieť dobrý film a nikto im za to nezaplatí, u nás je to ináč 🙂 Firma Vám vypláca provízie za odporúčanie.

Požiadať o registráciu môžete tu:

Pokiaľ sa práci chcete venovať a do budúcna si vytvoriť pasívny príjem je potrebné si zakúpiť štart sadu produktov( do 3 dní) alebo vzorkovník vôní(kedykoľvek).
Pokiaľ si nezakúpite, nič sa nedeje, môžete pracovať, na všetky objednávky máte navždy 25% zľavu, nemáte však možnosť si tvoriť svoju štruktúru a z nej vyplývajúci pasívny príjem. Ak budete potrebovať poradiť kontaktujete Nás.

Dôležitým krokom pri registrácii je uvedenie Sponzora 17000000416.  Sponzor Vás so všetkým oboznámi a privedie na cestu zárobku a Vašej lepšej budúcnosti. Len so Sponzorom dostanete zaučenie na základe ktorého môžete byť úspešný a vysvetlí Vám ako ďalej postupovať a získavate podporu celého nášho TEAM-u. V prípade že ste ho neuviedli a máte záujem pracovať v našom Team-e, kontaktujte nás.

 

Chcete si pozrieť katalóg?

KATALÓG

Po registrácii vám príde od firmy mailová správa ktorú je potrebné potvrdiť a následne Vám príde mail s Vašimi prihlasovacími údajmi( login a heslo).

Na základe  týchto údajov sa už môžete prihlásiť na stránke:

https://www.prouve.com/login

Na tejto stránke sa po prihlásený dostanete na svoj firemný účet, kde si môžete pozrieť svoje objednávky, body, atď.. Objednáva sa zatiaľ mailom a to zaslaným objednávacích čísel a počtov kusov svojmu sponzorovi . Čoskoro sa spustia aj internetové objednávky. POZOR, neobjednávajte zatiaľ cez stránku !!! Objednávky nebudú vybavené. Po zaslaný mailovej objednávky je potrebné uhradiť platbu. Informujte sa u svojho sponzora alebo TU

Na všetky produkty máte hneď po registrácii zľavu 25%.

POZOR !!!

 

Objednáva sa zatiaľ mailom a to zaslaným svojmu sponzorovi: objednávacie čísla a počty kusov. Čoskoro sa spustia aj internetové objednávky. POZOR, neobjednávajte zatiaľ cez stránku !!! Objednávky nebudú vybavené. Po zaslaný mailovej objednávky je potrebné uhradiť platbu. Informujte sa u svojho sponzora alebo TU

Bez názvu-4

Chcete dostávať najnovšie články
medzi prvými?
Zadajte svoj e-mail a nechajte si posielať
Vlastná webová stránka
Pre registrovaných v našej štruktúre.
Vyplň mailovú adresu a zaraď sa do súťaže o produkty Betterware.
novinky z Betterware pohodlne do Vašej schránky.