Spolupráca

logo44


Spolupráca

 

Chceli by sme Vás privítať na našej stránke a predstaviť produkty a spoluprácu s novinkou na trhu s firmou Prouvé . 

Spolupráca s firmou Prouvé je úplne jednoduchá. Nič tým nemôžete stratiť, práve naopak, iba získať a neskôr by  ste mohli ľutovať, že ste to aspoň neskúsili a hlavne teraz keď sme novinka na Slovenskom a Českom trhu. Jedná sa o odporúčanie produktov na základe katalógu ľuďom vo Vašom okolí a hľadanie nových členov do teamu. Registrovaný zákazník nakupuje so zľavou 25% oproti katalógovým cenám. Stačí sa teda len u nás zaregistrovať a môžete začať.

Pridajte sa k nám a určite Vás to nebude mrzieť. S nami si môžete privyrobiť ale aj začať zarábať, tak prečo to neskúsiť ??
PARFUMY z obsahom min. 20% vonných esencií vyrábaných vo Francúzsku, nejedná sa o toaletné vody alebo parfumované vody. Takéto ceny na trhu momentálne nemá nikto, ani sa k ním nepribližuje. Očakáva sa veľký záujem, tak prečo nebyť medzi prvými.. Načo čakať ?? Pridajte sa k nám čo najskôr a začnite si prvivyrábať. Keďže je firma na začiatku tak pre tých čo sa k nám v čas pridajú a budú sa spolupráci venovať je tu reálna šanca že do budúcna sa spolupráca s firmou stane Vašim hlavným zdrojom príjmu. V ponuke máme aj kvalitné a veľmi účinné prostriedky do celej domácnosti so značkou: ” Šetrné k prírode”.  Do budúcna postupne bude pribúdať kvalitná kozmetika pre celé telo značky PROUVÉ.

Môžete byť medzi prvými a začať si budovať svoju kariéru.
Chcete byť nezávislý, kreatívny a popritom zarábať? Tak na čo ešte čakáte..? Pridajte sa k nám.

– Zľavy na nákup všetkých produktov ihneď po registrácii  25%

– Super ceny a kvalitné produkty

– Prijateľné ceny pre každého

–  Úplná novinka v EU

–  Trh otvorený  pre Slovensko, Čechy, Poľsko, postupne sa bude otvárať aj v ostatných krajinách EU, veľká možnosť osloviť ľudí aj z iných krajín a rozvíjať svoju štruktúru

Pridajte sa do nášho teamu a získajte 100% podporu Lídrov  PROUVÉ.

– Kupujete výrobky so vždy zľavou 25% , bez ohľadu na veľkosť objednávky. Objednávať môžete ako často chcete. Ušetríte teda na bežných nákupoch značnú časť nákladov.

– Kvalitné značkové produkty, novinka na trhu. Budujte sieť v celej Európskej únii

– Super ceny aké tu ešte neboli a ani nebudú

– Napriek nízkym cenám, zachovaná super kvalita produktov

– 100% Podpora nášho TEAMU

Môžete si privyrobiť odporúčaním a predajom výrobkov medzi svojimi priateľmi, v rodine, medzi známymi… Váš zisk závisí len na Vás, koľkým ľuďom výrobky ponúknete. Nezáleží na veľkosti objednávky vždy máte 25% zľavu na nákup všetkých produktov !!

S firmou Prouvé môžete začať zarábať hneď! Máte dokonca 2 spôsoby, môžete ich využiť  súčasne a tým docielite najlepšieho výsledku.

Ako si privyrobiť?

1.) Katalógovým predajom – ukážete a požičiate príbuzným, kamarátkam, kolegyniam, susedkám, známym, v škôlke, v materskom centre, v kaderníctve, u lekára, oslovíte napr. firmy, upratovacie firmy, hotely, reštaurácie …. možností je veľa, stačí ukázať čo najväčšiemu okruhu ľudí. Oni si u Vás tovar objednajú za katalógové ceny, Vy ho zaobstaráte so zľavou 25% a rozdiel medzi nákupnou cenou a katalógovou(predajnou) je Váš čistý zisk. Môžete predávať a ponúkať spoluprácu aj cez internet.

2.) Registrácia nových členov – nemusíte vôbec predávať a budete len rozširovať svoju predajnú sieť a registrovať nových členov tzn. odporučíte spoluprácu (toto privyrobenie) ďalším ľuďom z ktorých sa stanú predajcovia rovnako ako z Vás a zo všetkých ich objednávok budete od firmy PROUVÉ dostávať doživotnú províziu. Tu je ideálne osloviť známych z iného mesta, kolegov, alebo kamarátky, ktoré si objednávajú viac vecí, ľudí ktorí majú veľa kontakotv, mamičky na materskej dovolenke, ktorá bude chcieť ušetriť, privyrobiť si… Môžete ponúkať spoluprácu cez internet. Provízny systém je ozaj dokonalý, aký tu ešte nebol.. Od určitej pozícii a splnený podmienok máte nárok na provízie z celosvetového obratu firmy a tiež AUTOBONUS – firma Vám bude vyplácať príspevok na novo zakúpené auto MERCEDES

Využite možnosti získavať od firmy provízie zo všetkých nákupov ľudí Vašej siete. Toto je založené na princípoch MLM (Multi Level Marketing). Nemusíte teda predávať výrobky, aby ste zarábali. Len ponúkate ľuďom, aby kupovali pre svoju spotrebu lacnejšie a budovali sieť samospotrebiteľov alebo predajcov. Týmto spôsobom môžete vytvoriť team ľudí, ktorí nakupujú menej alebo viac, ale zo všetkých týchto nákupov máte od 3% do 21% pasívny príjem podla množstva a objemu objednávok   (Marketingový plán PROUVÉ)

6
Chcete dostávať najnovšie články
medzi prvými?
Zadajte svoj e-mail a nechajte si posielať
Vlastná webová stránka
Pre registrovaných v našej štruktúre.
Vyplň mailovú adresu a zaraď sa do súťaže o produkty Betterware.
novinky z Betterware pohodlne do Vašej schránky.